Tüm Haberler

Geleceğimizi Kodlayalım Projesinin kapanış programını gerçekleştirdik.

09.10.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA'nın destek verdiği,Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün ortağı olduğu'Gebze Teknik Üniversitesi ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği - MÜSİAD'ın iştirakçisi olduğu 'PİHMED'in ''Geleceğimizi Kodlayalım'' Projesinin kapanış programını Pendik Atatürk Kültür Merkezinde gerçekleştirdik.

Detaylı İncele Geleceğimizi Kodlayalım Projesi

Geleceğimizi Kodlayalım Projemiz Kapsamındaki Eğitimler Devam Ediyor

29.04.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA tarafından desteklenen ''Geleceğimizi Kodlayalım''Projemizin kapsamında kurulan Tekno-Gelişim Merkezlerinde lise öğrencilerimize uzman eğitimcilerimiz tarafından verilen eğitimlerimiz devam etmektedir.

Detaylı İncele

Pendik Uluslararası İmam Hatip Öğrencileri İle Söyleşi Gerçekleştirdik.

24.05.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA tarafından desteklenen ''Geleceğimizi Kodlayalım'' Projemiz kapsamında Pendik Uluslararası Kız Anadolu Imam Hatip Lisesi öğrencilerimizle;proje iştirakçimiz olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği - MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu desteğiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Bilişim Sektör Kurulu Başkanı ''Fahrettin Oylum'' bilgilendirici bir söyleşi gerçekleştirdi.

Detaylı İncele

Verisun Teknoloji Kurucu Ortağı ve CEO'su Sadullah Uzun bilgilendirici bir söyleşi gerçekleştirdik

23.05.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA tarafından desteklenen ''Geleceğimizi Kodlayalım'' Projemiz kapsamında Pendik Ömer Çam Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerimizle söyleşi gerçekleştirdik.

Detaylı İncele

MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Başkanı Fahrettin Oylum'un çalışma ofisini ziyaret ettik

20.05.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA tarafından desteklenen ''Geleceğimizi Kodlayalım'' adlı Projemiz kapsamında, öğrencilerimizle proje iştirakçimiz olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği - MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Başkanı Fahrettin Oylum'un çalışma ofisini ziyaret ettik.

Detaylı İncele

Gelecekte iş Yapmak İsimli Söyleşimiz Gerçekleştirildi

16.05.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA tarafından desteklenen ''Geleceğimizi Kodlayalım''Projemizin kapsamında Abdurrahman Gürses Aihl öğrencilerimizle; proje iştirakçimiz olan Müstakil Sanayici İş Adamları Derneği (Müsiad) Bilişim Sektör Kurulu Desteğiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Erlab Teknoloji Ceo'su Mustafa Kâmil Sağıroğlu "Gelecekte İş Yapmak" konulu bir söyleşi gerçekleştirdi.

Detaylı İncele

Geleceğimizi Kodlayalım Projesi Kapsamında Söyleşi Gerçekleştirildi

14.05.2019

İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA tarafından desteklenen ''Geleceğimizi Kodlayalım''Projemizin kapsamında Pendik Şehit Adil Büyükcengiz Kız AİHL öğrencilerimizle; proje iştirakçimiz olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği - MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulu Desteğiyle gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği - MÜSİAD Bilişim Sektör Kurulundan Faruk Sarı bilgilendirici bir söyleşi gerçekleştirdi.

Detaylı İncele

Tekno Merkezi Açılış Toplantısı Gerçekleştirildi

03.05.2019

PİHMED'in ''Geleceğimizi Kodlayalım'' Projesinin çıktısı olan, İstanbul Kalkınma Ajansı / İSTKA nın destek verdiği Pendik İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü nün ortak Gebze Teknik Üniversitesi ve Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği - MÜSİAD ın iştirakçisi olduğu ''Tekno-Gelişim Merkezi''nin açılış programını Abdurrahman Gürses Aihl'nde gerçekleştirdik.

Detaylı İncele
ETKİNLİK TAKVİMİ
Tüm Etkinlikler Dernekteki Etkinlikler